Firma Tarkett jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań podłogowych i systemów sportowych, które spełniają wymagania projektowe i funkcjonalne w wielu segmentach rynku. Firma oferuje szeroki asortyment homogenicznych i heterogenicznych wykładzin winylowych, luksusowych płytek i paneli winylowych, płytek mineralnych, linoleum, płytek dywanowych, podłóg drewnianych i podłóg laminowanych. Firma stara się tworzyć wysokiej jakości rozwiązania podłogowe, aby pomóc zaprojektować zdrowsze i przyjazne dla ludzi przestrzenie.

Od ponad 80 lat Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i ekologiczne produkty: elastyczne podłogi, linoleum, okładziny ścienne i produkty ułatwiające dostępność w obiektach, podłogi antypoślizgowe i antystatyczne.  Kompleksowa oferta w zakresie od instalacji po wykończenie dla profesjonalistów i osób prywatnych.Gama produktów spełnia specyficzne wymagania każdego zastosowania rynkowego: w obiektach komercyjnych, edukacyjnych, szpitalnych, sportowych (sale gimnastyczne i place zabaw na świeżym powietrzu), a nawet budynkach mieszkalnych. Rozwiązania Gerflor są źródłem inspiracji,  zapewniając dobre samopoczucie, bezpieczeństwo, wydajność i zwrot z inwestycji.

Forbo Flooring Systems jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości wykładzin linoleum i PVC, płytek i paneli winylowych, wykładzin flokowanych, dywanowych oraz igłowanych tworzących kompleksowe rozwiązania do każdego pomieszczenia.

Forbo posiada ponad 65% udziału w rynku w produkcji linoleum, które dostarczane jest w rolce lub w formacie modularnym.

Firma Mapei to międzynarodowy lider w dziedzinie produkcji chemii budowlanej, który istnieje od ponad 80 lat. Założona została we Włoszech w 1937 roku przez Rodolfo Squinzi, początkowo jako małe przedsiębiorstwo produkujące farby i materiały do malowania ścian. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz zaangażowaniu w badań i rozwój, firma Mapei szybko zdobyła uznanie na globalnym rynku.

Dziś Mapei posiada 90 oddziałów na całym świecie, z 66 zakładami produkcyjnymi w 33 krajach. Firma oferuje szeroką gamę produktów, obejmującą systemy klejów do płytek ceramicznych, materiały do uszczelniania i izolacji, zaprawy do betonu, a także farby i powłoki. Mapei cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów, zarówno w sektorze budowlanym, jak i przemyśle.

UZIN, największa marka firmy Uzin Utz SE, od ponad 60 lat jest synonimem profesjonalnych produktów i know-how w dziedzinie podłóg. Niezależnie od tego, czy układasz wykładziny podłogowe, czy parkiety, czy przygotowujesz i obrabiasz podłoże – naszą dewizą we wszystkim, co robimy, jest zasada: „Wspieramy naszych klientów i pomagamy im odnosić sukcesy”. Oznacza to, że oferujemy naszym partnerom najwyższą możliwą jakość.

Dotyczy to nie tylko naszych produktów, ale także serwisu i doradztwa. Od 2018 roku prowadzimy profesjonalne szkolenia dla obecnych i przyszłych posadzkarzy, wspomagając profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym, doskonaleniu umiejętności posadzkarskich oraz pracodawców poszukujących i zatrudniających wykonawców podłóg.

Facebook
Instagram